Kontakta oss

lämna ett meddelande

Kontakt info

Adress

Häröd 304, 473 96 Henån, Sweden

E-post

info@hydtec.se
För att komma i kontakt med vår orderavdelning: order@hydtec.se

Telefon

+46 (0)304-400 400

Org.nr

559025-4875

Vi som jobbar här

Karl-Johan Stjärna

Teknisk säljare och konstruktör
karl-johan@hydtec.se
Tel: +46 (0)304 400 401

Melvin Johansson

Servicetekniker
melvin@hydtec.se
Tel: +46 (0)304 400 422

Christina Bergman

Ekonomiansvarig
christina@hydtec.se

Mattias Andersson

Logistik
mattias@hydtec.se
Tel: +46 (0)304 400 411

Stefan Jönsson

Butik & ordermottagare
stefan@hydtec.se
Tel: +46 (0)304 400 431

Martin Kallberg

Servicetekniker
martin@hydtec.se
Tel: +46 (0)304 400 421

Maria Andersson


maria@hydtec.se